Uyanın İnsanlar PDF İndir

Uyanın İnsanlar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Uyanın İnsanlar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Uyanın İnsanlar PDF Kitap Bilgisi

Ülkemizde kendisini geniş halk kitlelerine tanıtmış ve beğeni bulmuş olan Alexis Carrel’in bu kitabı aynı zamanda yazdıkları arasında en dikkate değer kitabı olarak takdir görmüştür.
 
Fransa’nın işgali sırasında resmî bir görevle New York’ta olan Dr. Carrel hızla Fransa’ya dönmüştü. Hayatını “insan ilmi”ni araştırmaya adamış olan Dr. Carrel, İkinci Dünya Savaşı’na denk gelen günlerde insanlığa seslenmek isteyerek uyarı anlamında olan bu eserini yazmaya başlamıştı. “Uyanın, İnsanlar!”ı yazmaya bütün savaş boyunca devam etti.
 
Dr. Carrel, kitabını savaştan sonra da yazmaya devam etti ancak ömrü kitabı bitirmek için yetmedi. Yarım kalan kitabın tamamlanması işini eşi Anne Carrel devraldı. Bu kitap insanlığa içinde bulunduğu tehlikeleri ve kurtuluş yollarını gösteren bir “vasiyetname” görevi görmektedir.
 
-Muhammed YILDIRIM

Uyanın İnsanlar PDF İndirme Alanı

Uyanın İnsanlar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Uyanın İnsanlar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.