Türk Dili Tarihi Ders Notları PDF İndir

Türk Dili Tarihi Ders Notları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Türk Dili Tarihi Ders Notları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Türk Dili Tarihi Ders Notları PDF Kitap Bilgisi

Elinizdeki bu kitap doktorasını “Eski Türk Dili” anabilim dalında tamamlamış, geçtiğimiz 10 yıl boyunca “ÖABT” var olduğundan beri bu konuyu anlatmış biri tarafından, akademik kaynaklar taranarak oluşturulmuş bir ders notudur. Tabii ki Ahmet Bican Ercilasun, Ali Akar gibi hocalarımızın konu ile ilgili daha detaylı, daha akademik çalışmaları mevcuttur. Lakin bu kitap hem lisans-lisansüstü eğitiminde Türk dili konusunda bir cep kitabı hem de mezun olduktan sonra Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak çalışmak isteyenlerin ÖABT kapsamında faydalanacağı kılavuz kitap olacaktır.

On yıllık bir öğretim hayatının tecrübelerinin biriktiği bu kitapta eksiklikler bulunabilir. Ancak ben, her konu ile ilgili akademik kaynakları tarayarak edindiğim kendimce “yeterli” bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Umarım muhatabına faydası dokunur.

Türk Dili Tarihi Ders Notları PDF İndirme Alanı

Türk Dili Tarihi Ders Notları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Türk Dili Tarihi Ders Notları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.