Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları PDF İndir

Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapta Uludağ, Demirkazık, Erciyes, Kaçkar, Nemrut, Kızlar Sivrisi, Tahtalı Dağ, Alaca, Ağrı, Kaz Dağı, Medetsiz, Hasan Dağı, Ilgaz, Direktaş, MTA Tepesi tırmanışları ile altı Orta Toroslar ve dört Kaçkar geçişi anlatılmakta ve Yalova Kumla arasındaki Samanlı Dağlarından yapılmış geçişlerle, İğneada ve Terkos arasındaki doğa yürüyüşleri de anlatılmaktadır. Bunlar dışında değişik yerlerde gerçekleştirilmiş doğa kampları ve uzun zorlu dağ yürüyüşleri de kitapta yer almaktadır. Okurlar bu kitapta dağcılık ve doğa sporları ile ilgili temel malzemeler ve teknik malzemeler yanında dağda beslenme, doğadaki bitki ve hayvanlarla ilgili çeşitli bilgileri de bulacaktır.

Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları PDF İndirme Alanı

Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Toroslardan Kaçkarlara & Tırmanış ve Yürüyüş Öyküleri, Kamp ve Tırmanış Rotaları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.