Tıpta Çaresizlik PDF İndir

Tıpta Çaresizlik kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tıpta Çaresizlik kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tıpta Çaresizlik PDF Kitap Bilgisi

Sağlık konusunda çok büyük sıkıntılar söz konusu. Bu sadece bize özgü değil dünyada sıkıntılı. Çok karmaşık, geniş sağlık konusunu ve bu konuda merak edilen tüm konuları esprili, akıcı bir üslupla herkesin anlayabileceği bir şekilde kısa ve net olarak anlatmaya çalıştım.
Tüm hastalıkların nedenini açıklamaya kim cesaret edebilir?
Organlarınızın ve Bedenimizdeki sistemlerin sesini bakalım ne kadar size net duyurabildim?
‘’Ruhunuz acılarla doluysa bedeniniz bunu mutlaka kusacaktır’’ diyerek başladığım sağlığın ruhsal boyutu ve bedensel kısma etkileri üzerine gözlem ve tespitlerime bakalım ne diyeceksiniz? Sağlığın ruhsal boyutu bu güne kadar hep ihmal edilmiştir. Bence bedensel boyutundan çok daha önemlidir.
“Hekimlik” benim için çok değerli ve kutsal bir meslektir. Artık doktorluğun sağlık hizmeti veren değil sağlık hizmeti satan bir meslek haline getirilmesi, tedavilerin, Semptomlara, Teknolojinin ve İlaç sanayinin yönlendirmesiyle aynı hastaya bakan her doktorun farklı tedavi uygulamalarıyla ilaç küpüne dönmesi beni çok üzmektedir.
Ortalık had safhada bilgi kirliliği ile dolu. Tek isteğim sizleri doğru bilgilere kavuşturmak. Lütfen size uzattığım elimi tutun.

Tıpta Çaresizlik PDF İndirme Alanı

Tıpta Çaresizlik Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tıpta Çaresizlik Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Edirne'de Tarih, Kültür, İnanç Turu (8-D-34 ) PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.