Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) PDF İndir

Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) PDF Kitap Bilgisi

Tamamı üç kitaptan oluşan Teysiru’s-Sirati’n-Nebeviyye serisi, Hz. Peygamber (s.a.s.)’in hayatını herkesin kendi Arapça seviyesine göre okuyabileceği seçenekler sunuyor. Serinin amacı başlangıç, orta ve ileri seviyedeki okuyucular için ayrı ayrı kaleme alınmış siyer kitapları ortaya koymak.
 
Serinin üçüncü kitabı, ileri seviyede Arapça eğitimi alanlar düşünülerek kaleme alınmış olup, Kâinatın Efendisi (s.a.s.)’nin hayatını, kolay ve rahatça okunabilecek bir üslupla anlatıyor. Kitapta kullanılan kelime ve üslupların ileri seviye öğrencileri için uygun olması okuma zevkini artırıyor. Serinin son halkasını oluşturan bu kitapta artık Arapçada bir mesafe kat etmiş okuyucular için siyer konularında biraz daha detaylara iniliyor…
 
Serinin tüm kitaplarında ele alınan konular temelde aynı olsa da dil seviyelere göre cümle yapıları, ifadelerin uzunluğu-kısalığı, kullanılan kelimeler, cümleleri birbirine bağlayan edat ve bağlaçlar ve anlatılan olayların ayrıntıları her seviye için ayrı olarak düşünülmüş ve dil seviyesine uygun bir şekilde okuyucuya sunuluyor.
 
Arapça derslerinde aldığınız bilgilerin üzerine böylesi bir kitabı okumanın hem bilgilerinizi pekiştireceğine hem de size mana planında çok şey kazandıracağına inanıyoruz.

Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) PDF İndirme Alanı

Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Teysiru Sire En-Nebeviyye ( Hz.Muhammed'in (s.a.s) Hayatı Arapça Okuma Metni) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.