Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! PDF İndir

Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! PDF Kitap Bilgisi

Tüm yanlışlıkları kim bulacak?
 
Tatilde anneannesiyle dedesini ziyarete gidecek olan Defne çok heyecanlıydı. Birkaç saat süren yolculuktan sonra trenden indiğinde, gözlerine inanamadı. İstasyonda kendi kendine yürüyen bir bavul vardı! Aslında her şeyde bir tuhaflık vardı! Tuhaflıklar gün boyu devam etti…
 
Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından kontrol edebilirler.

Çözüm sayfaları kitabın sonunda!

Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! PDF İndirme Alanı

Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Ters Olan Ne Var ? Eğlenceli Ara-Bul Kitabı – Tatil ! Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  İstanbul’un Engin Sesi & 40 Yılın Ardından Münir Nureddin Selçuk PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.