Tedarik Zincirinde Riskler PDF İndir

Tedarik Zincirinde Riskler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tedarik Zincirinde Riskler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tedarik Zincirinde Riskler PDF Kitap Bilgisi

Tedarik zinciri yönetimi, işletmelerin ekonomik olarak güçlü rakiplerle mücadele edebilmeleri ve kendi çevreleri ile bütünleşebilmeleri için hayati öneme sahiptir. Bu kapsamda işletmeler, doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda ve minimum maliyetle üretim yaparak müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi hedeflemektedirler. Ancak işletmeler bu hedeflere ulaşmaya çalışırken tedarik sistemlerinde çeşitli risklerle karşılaşılabilmektedirler.

Bu kitapta, tedarik zincirlerine yönelik kavramsal bir çerçevenin sunulmasının yanı sıra konuyla ilgili kapsamlı bir literatür taramasına ve uygulamalı bir araştırmaya yer verilmiştir. Araştırma kapsamında tedarik zincirindeki risklerin, tedarik zincirinin bütünleşmesine ve performansına olan etkisi incelenmiştir.

Kitap; Türk iş dünyası, tedarik zinciri profesyonelleri, akademisyenler ve konuyla ilgili tüm insanlar için kaleme alınmıştır. Covid-19 salgın hastalığı döneminde zaman mefhumu gözetmeksizin mücadele veren sağlık çalışanları başta olmak üzere hayatta olan ve olmayan tüm emekçilere ithaf edilmiştir.

Tedarik Zincirinde Riskler PDF İndirme Alanı

Tedarik Zincirinde Riskler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tedarik Zincirinde Riskler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.