Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) PDF İndir

Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) PDF Kitap Bilgisi

“İYİ BİR MUTFAĞIN GÖREVİ, ÖĞRENDİĞİ VE DENEYİMLEDİĞİ HER ŞEYİ YENİ KUŞAKLARA İLETMEKTİR.”

– F E R N A N D P O I N T –

Sağlıklı ve iyi mutfak inşası için, deneyimleyip öğrendiği her şeyi yeni kuşaklara aktarmak gerektiğine inanan ve “herkesin bir yemek kitabı olmalı” düşüncesinden yola çıkan Süleyman Dilsiz, Tarifse Yaz Deftere! ile mutfağınızın baş köşesine kurulacak bir çalışmayla sizlerle!

Bir defter-kitap olan bu çalışma;

“Pişirmeye Hazırlık”, “Pişirirken” ve “Sunuma Hazırlık” gibi birbirinden faydalı bölümleriyle mutfak ve sofralarınıza lezzet, sağlık ve estetik katacak bilgiler paylaşıyor. Kilerinizde bulunması gereken erzaktan temel mutfak bilgilerine, pişirme yöntemlerinden örnek masa düzenlerine ve kusursuz yemek servisine kadar mutfak yolculuğunuza eşlik edecek ve sofralarınızı güzelleştirecek zengin bir içerik sunuyor.

Defter bölümünde ise mevsimine göre sebze, meyve, yeşillik, et ve balık ürünlerini ele alarak, “zamanında” tüketim bilincini geliştirmeyi hedefliyor.

Mutfakların demirbaşı olabilecek bu defter-kitap, dört mevsimden 280 tarif yazmanızı ve böylelikle kendi yemek kitabınızı oluşturmanızı sağlıyor.

Mutfak anılarınızı kayıt altına alabileceğiniz, kaybolmaya yüz tutmuş tariflerinizi sevdiklerinize bırakabileceğiniz bir kültür mirası olmaya aday!

Haydi! Tarifse, bir de mevsimindeyse yaz deftere!
 

Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) PDF İndirme Alanı

Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tarifse Yaz Deftere! (Tarif Kitabı ve Defteri) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Just Idioms In Context - Türkçe Açıklamalı İngilizce Deyimler PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.