Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 PDF İndir

Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 PDF Kitap Bilgisi

KENDİ MACERANIZI YAŞAYIN!
 
Bu macerada, bir polis komiserisiniz. Tarihi eser ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan güçlü bir çeteye karşı savaşıyorsunuz. Çeteyi tutuklatacak bilgilere sahip bir tanığınız var. Göreviniz, onu duruşmaya çıkartarak ifade vermesini sağlamak…
Bunu başarabilirseniz, çetenin tutuklanmasını sağlar, mesleğinizde yükselirsiniz. Hatta büyük bir hazineye ulaşarak dünyanın en zengin insanlarından biri olabilirsiniz. Ancak bu macerada başarı, kitaptaki seçim yerlerinde doğru kararlar vermenize bağlı.
Çünkü çete, korumanız altındaki tanığa ulaşıp onu yok etmeğe çalışıyor. Bu nedenle kitap boyunca hep doğru kararlar vermelisiniz. Yanlış bir karar verdiğinizdeyse onu düzelterek yeniden başarıya yönelmelisiniz. Çünkü bu Sizin maceranız
 
BU KİTABIN KAHRAMANI SİZSİNİZ!
MACERANIN GİDİŞATINI VERECEĞİNİZ  KARARLAR BELİRLEYECEK!

Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 PDF İndirme Alanı

Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Tanık Tehlikede / Macera Geçidi 20 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.