Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? PDF İndir

Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmamış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? PDF Kitap Bilgisi

Susie ve Fred’in eğlenceli öykülerini İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocuklarla buluşturan Redhouse, Early Readers serisine üç yeni kitap daha ekledi!
Fred, kardeşi Susie’nin aksine, düzenli ve dakiktir. Derslerini dikkatle dinler, ödevlerini özenle yapar ve her yere vaktinde yetişir. Fakat sınav stresi ile günleri birbirine karıştırınca işler de karışır.
Sarah Sweeney’in kaleme aldığı, Gözen Kamaz’ın resimlendirdiği What Day is it Today? Günlük Rutinim (My Daily Routine) başlıklı ünite konusunu ele alıyor. Başlangıç seviyesindeki bu seride, her hikâyenin sonunda okuduğunu anlama soruları ve kelime alıştırmalarının yanında resimli sözlük de bulunmaktadır.

Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? PDF İndirme Alanı

Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Susie and Fred’s Adventures: What Day is it Today? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Jurnal 1.Cilt 1955-1965 PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.