Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi PDF İndir

Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi PDF Kitap Bilgisi

Başarılı bir NBA oyuncusu… Defalarca şampiyon olan Golden State Warriors’ın başantrenörü… Karşınızda Steve Kerr!
Beş kez oyuncu, dört kez ise koç olarak tam dokuz defa NBA şampiyonluğunu tatmış olan yetenekli oyuncu Kerr; Michael Jordan, Shaquille O’Neal ve Tim Duncan gibi efsane basketbolcularla oynadı ve üçlük atışlarıyla bir yıldıza dönüştü.
NBA’de on beş başarılı sezon geçirdikten sonra 2014’ten bu yana Golden State Warriors’a koçluk yapan Steve Kerr’ün hikâyesi her zaman bu kadar parlak değildi. On dokuz yaşındayken babasını Lübnan’da bir terör eylemi sonucu kaybetti, Arizona Üniversitesi’ndeki bursu son anda kazandı. Ancak olumsuzlukların ona engel olmasına izin vermeyen Kerr, mütevazı kişiliğiyle kendi hikâyesini yeniden yazmayı başardı. 
2016’da En İyi Koç ödülüne layık görülen, daima sevilen bir oyuncu, saygı duyulan bir antrenör olarak Steve Kerr’ün arşiv araştırmalarına ve orijinal röportajlara dayanan biyografisi; ödüllü spor muhabiri Scott Howard-Cooper tarafından kaleme alınıyor.
 

Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi PDF İndirme Alanı

Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Steve Kerr :Eşşiz Bir Ömrün Hikayesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.