Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon PDF İndir

Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon PDF Kitap Bilgisi

Bir sporcunun kişisel gelişim sürecini tamamlayabilmesi için öncelikle toplumda bir birey olmayı öğrenmesi gerekir. Kişiyi yaşadığı topluma entegre eden, birey olmasına yardımcı olan, ilk başta ailesi ve öğretmenleridir. Yaşla birlikte çocuk, zihinsel ve fiziksel olarak geliştikçe birçok kavramı öğrenmeye ve tüm bu kavramları hayatında uygulamaya başlar. Bunlar motivasyon, stres yönetimi, iletişim becerileri, liderlik ve kariyer yönetimi gibi temel konulardır.

Bahsedilen tüm bu kavramları olumlu bir şekilde algılayan, öğrenen ve uygulayabilen biri, istediği başarıları da elde etme yolunda emin adımlarla ilerleyebilir.

Kitapta tam olarak bu konulardan bahsedilmektedir. Ancak bunlar, bu kitabı okuyan herkese yönelik kavramlardır. Çünkü başarılı olabilmenin ön koşulu, birey olarak öncelikle toplum içerisinde birtakım değerleri kazanmakla başlar. Aksi hâlde mesleki açıdan da yetersiz kalınmaktadır. Toplumda birey olarak saygınlık kazanamayan birinin, yaptığı işte ne kadar iyi olursa olsun, arzuladığı başarıyı elde edebilmesi çok zordur. Örneğin, öfke kontrolü ve stres yönetimini uygulayamayan, iletişim becerileri konusunda yetersiz bir futbolcu, teknik adam, içerisinde bulunduğu topluma uyum sağlamakta zorlanacağı için çeşitli sorunlar yaşayacak; bu durum, zamanla işine de yansıyacaktır.

Tam da bu nedenden dolayı elinizdeki kitabın yazılış amacı doğrultusunda konular genelden özele doğru anlatılmaktadır. Kişisel gelişim, motivasyon ve kariyer yönetimi ile ilgili örnekler genelde sporcular ve tanınmış diğer kişiler üzerinden verilmektedir.

Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon PDF İndirme Alanı

Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Sporcularda Kişisel Gelişim ve Motivasyon Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.