Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü PDF İndir

Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü PDF Kitap Bilgisi

Bir enfeksiyon uzmanı hekim, bir kamu entelektüeli ve nesnel gerçekliğin dinamizmini her türden önyargı, boş inanç ve popülizmden bağımsız kavrama çabası gösteren Esin Davutoğlu Şenol, bu kez, salgınla karşılaşmasını hızla direnişe çevirmeyi başarmış bir yazar olarak karşımızda.
Bu kitap yalnızca bilgece tutulmuş bir “pandemi günlüğü” değil, gerçekliğin içinde ve aracılığıyla, diğer tüm var olanlar arasında bir varlık olarak insan olmak, etkileşmek, dayanıklı bir varoluş için çabalamak, kavramak, direnmek ve tahammül etmek üzerine özenle hazırlanmış edebi denemeler bütünü. Şenol, salgının ilk gününden günümüze gelinceye dek deneyimlenenleri felsefi, edebi, bilimsel, etik ve politik pasajlarla zenginleştiriyor. Böylece, çok azımızın haberdar olduğu enfeksiyon bilimindeki “nesnel bilimsel perspektifi” pek çoğumuza tanıdık gelecek “amatör bir yaşama telaşıyla” bir arada ele alıyor. Her açıdan özel bir kitap.
-Çetin Balanuye, Yazar

Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü PDF İndirme Alanı

Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Salgının Seyir Defteri & Bir Enfeksiyon Hekiminin Salgın Günlüğü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Bu Ses De Ne? PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.