Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler PDF İndir

Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler PDF Kitap Bilgisi

Rusya’nın önde gelen siyasi yorumcularından biri olan Ilya Budraitskis, şu anda Rusya’da hüküm süren serbest piyasa ideolojisi ile postmodern milliyetçiliğin garip bileşimini irdeliyor ve Rus solunun Sovyet sonrası evrimini anlatıyor. Kremlin’in jeopolitik fantezilerinin can alıcı noktalarının ve çelişkilerinin keskin bir dille anlatıldığı bu kitapta saldırgan Soğuk Savaş söylemlerinin yeniden canlandırılışına ve Putin rejiminin yönüne dair ipuçları aktarılıyor.
Budraitskis, Kruşçev’in Thaw döneminden Gorbaçov’un perestroykasına kadar alternatif bir Marksist ve sosyalist düşünce geleneğinin haritasını çıkarıyor, SSCB’nin muhalif solunun unutulmuş tarihini yeniden inşa ederek bu anlamda paha biçilmez bir katkı sunuyor. Liberallerin hâkim olduğu entelijansiya içinde Sovyet döneminin bütünüyle kınanması ile Komünist Parti yönetimine yönelik kapsamlı bir nostalji arasındaki çıkmazdan potansiyel bir çıkış yolu sunuyor ve solun keşfetmesi için yeni yollar öneriyor.

Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler PDF İndirme Alanı

Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Rusya’da Sol & Muhalifler Arasındaki Muhalifler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Ankara Hacıbayram Camii / Charles Texier (GRV 078-60x90) (Çerçevesiz) PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.