Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 PDF İndir

Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 PDF Kitap Bilgisi

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği şekilde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz.
Eve geldiğimizde Fil Necati Ağabey’i bir saksının içinde hareketsiz bulmak sanırım bizi artık şaşırtmıyor. Keçi Necmi’ye hayır diyemediği için kaktüs taklidi yapan Fil Necati Ağabey’e, Canan’la birlikte hayır demeyi öğrenmesi için yardımcı olmaya karar verdik. Fil Necati Ağabey’in reddetmeyi öğrenmesi için tabii ki de ilk durağımız pide salonu oldu. ama işimiz pek de kolay olmayacak.

Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 PDF İndirme Alanı

Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Reddedebilme Sanatı / Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 20 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.