Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri PDF İndir

Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri PDF Kitap Bilgisi

Prof. Üstad Hüseyin Hayrendiş (d. 17 Ağustos 1955, Tahran), Tahran Üniversitesi mezunu olan ve hastalarını geleneksel tıp ve İslam tıbbı kullanarak tedavi eden bir pratisyen hekimdir.
Geleneksel tıp ve şifalı bitkiler üzerine çalışmaları olan Üstad Hayrendiş; geleneksel ve İslami beslenmeye dönüşü, sağlığa giden yol olarak görüyor.
Elinizdeki kitap, Üstad Hayrendiş’in İran’da katıldığı 13 bölümden oluşan bir televizyon programında, konukların çeşitli hastalıklar hakkındaki sorularına verdiği cevapları ve tedavi önerilerini içermektedir.

Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri PDF İndirme Alanı

Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Prof. Üstad Hüseyin Hayrendeş’ten Bitkisel Tedavi Önerileri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.