Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için PDF İndir

Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap piyanoya yeni başlayan çocuklar ve gençler için ek kaynak olarak hazırlanmıştır. Birçok piyano metodu ve albümünde ilerleyen seviyelerde belirli teknik kazanımların öğretilmesi amacıyla farklı tonlarda parçalar yer alır. İlerle­yen seviyelerde öğrencilerin hem yeni teknik seviyeye hem de değişen ton yapısına uyum sağlama süreci biraz zaman almaktadır. Bu kitap sayesinde piyano öğrencileri farklı po­zisyonlarda “KOLAY MİNÖR PARÇALAR” çalışarak hem pi­yano teknik seviyesini geliştirecek hem de “minör tonları” kavrayacaktır. Bu amaçla piyanoya yeni başlayan öğrenci­lerin “minör tonları” daha kolay kavramaları için değiştirici işaretler (bemol – diyez) parçaların içerisinde gösterilerek “eğitici” bir yaklaşım oluşturulmuştur. Kitap içerisinde La Minör, Mi Minör, Re Minör, Si Minör ve Sol Minör tonlarında “kolay ve ezgisel parçalar” bulunmaktadır. “Minör tonların” daha iyi öğrenilmesi için çalışılacak her parçadan önce ilgili parçanın dizisinin çalışılması ve kitaptaki tüm parçaların sıralı bir şekilde seslendirilmesi gerekmektedir

Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için PDF İndirme Alanı

Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Piyano- Kolay Minör Parçalar-Çocuklar ve gençler için Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.