Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri PDF İndir

Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri PDF Kitap Bilgisi

Bana göre mutfak iyi bir terapi yeri. Mutfağa girerken her şeyi dışarıda bırakır, kendimi yemeğe verir ve üretime geçerim. Bir bakarım zaman su olup akmış, zihnimde dolaşan sorular yerini mutluluğa bırakmış. Bence yemek yapmak bir aşk. Hani derler ya “Yemek sevgiyle yapıldığı zaman daha lezzetli olur”… İşte gerçek bu! Yemeklere sevdanızı katmazsanız istediğiniz kıvamı ne yapsanız tutturamazsınız. “Yemeklerimin üzerine yok, mutfakta kimse benimle yarışamaz, rakip tanımam” gibi cümleler kurmadım bugüne kadar hiç. Üstelik sofralarımın yemeklerinin de, sohbetinin de lezzetine doyulmadığını bile bile… Zira bildiğim bir şey daha var ki, o da lezzetimin kaynağı aşkım…

Benim kitabımda yemeğin aşk haline tanık olacaksınız. Kiminize göre bir tarif kitabı olacak bu kitap, kiminize göre bir aşk… Yemek sevdamın tutkulu bir aşka dönüşüşünü ilmek ilmek işlediğim ilk göz ağrım kitabım da benim için bir aşk… Hayallerimde dolaşan, henüz doğmamış çocuklarımın neşeli kahkahalarıyla çınlayan mutfağımdan çıkan lezzetin aşkı.

Sizleri de bu aşka davet ediyorum.

Başlangıçlar
Salatalar
Ana yemekler
Makarna & pilavlar
Tatlılar

Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri PDF İndirme Alanı

Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Osmanlı Yenilgi Kültürü & Balkan Savaşları ve Sonrası PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.