Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF İndir

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF Kitap Bilgisi

Bu kitabı, iç hastalıkları uzmanı ve detoks hekimi olarak değil, her “normal” insan gibi hayat boyu akıl sağlığıyla alakalı olarak gelgitler yaşayan bir kişi olarak yazdım.

Aslında “normallik” diye bir kavram olmadığını, başımıza gelenlerin “doğallık” olduğunu, huzuru ve sağ-lığı bulmak için farkındalığa ve bilince ihtiyaç duyduğu-muzu anlatmak istedim.

Yaptığımız hatalar üzerinde ısrarla devam etmenin bizi farklı insan yapmayacağını, “KAFAYI OYNATACAĞIM” dediğiniz anlarda nasıl güçlü olup bu durumdan kurtulacağınızı ve alternatifler arayacağınızı, ön yargılarınıza tutsak olmadan yeniliklere açık olup hangi güzellikleri hayatınıza sokacağınızı anlattım.

Önümüze gelen her şeyi, ister mecazi ister gerçek anlamda yiyerek tüketim çılgınlığına girdiğimiz bu dönemde size kalması gereken tek değerin “AKLINIZ” ol-duğunu unutmamanız için bir kılavuz oluşturdum.

Bu kitabı okuduktan sonra “EVET, KAFAYI OYNATTIM ” diyerek gururla çığlıklar atabilir ya da “KAFA ANCAK BU KADAR GÜZEL OYNATILIRMIŞ, AMA ARTIK BUNU KONTROL ETMELİYİM.” diyerek bilinçli hale gelebilirsiniz. Önemli olanın “KENDİNİZ” olduğunu asla unutmamanız dileğiyle…

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? PDF İndirme Alanı

Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Oynatmaya Az Kaldı Doktorum Nerde? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.