Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) PDF İndir

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) PDF Kitap Bilgisi

Bir Sabah Vakti Seni Bulmak, Uykudan Uyanmak Gibiydi.
Gerçekliği Sorgulatan, Rüyada Mıyım Diye Düşündüren Bir Anın Başlangıcı Gibi…
Rüya Değildi, Oradaydın. Seni Göreceğim Kadar Yakın, Sana Ulaşamayacağım Kadar Uzak…
Ama Oradaydın.
 
Ukde Annesi Gözleri Önünde Babasını Öldürdüğünde, Bir Yıl Boyunca Bu Olayın Matemiyle Yaşamak Zorunda Kalır. Artık Annesi Hapiste, Babası İse Mezardadır. Sevdiklerini Sonsuza Kadar Kaybettiğini Düşünürken Trajik Bir Kaza Sonucu Kendini Bir Anda 1998 Yılında, Yani Yirmi Beş Yıl Öncesinde Bulur. Zamanın Bu Noktasında Anne Ve Babası Henüz Evli Değillerdir Ve Ukde, Ana Rahmine Bile Düşmemiştir. Onların Evlenmesinin Nedeni Annesinin Ukde’ye Hamile Kalmasıdır. Bunu Fark Ettiğinde İse Kendi Doğumunu Engellemenin Peşine Düşer. Onları Bir Araya Getiren Karşılaşmaları Ortadan Kaldırdığında Annesini Hapisten, Babasını Da Mezardan Kurtaracağına İnanıyordur. Planını Uygulamak İçin Babasının Yakın Arkadaşı Eflah’ın Evinde Dadı Olarak İşe Girer Ama Bu Çok Da İyi Bir Fikir Değildir Çünkü Konu Aşk Olunca Tüm Tabular Yıkılmaya Mahkûmdur.
 
Yaralasar Ve Ötanazi Okulu Serileriyle Okurların Büyük Beğenisini Kazanan Maral Atmaca, Öyle Bir Uğradım İle Okurları Günümüzden Geçmişe Uzanan Sıra Dışı Bir Dünyanın İçine Çekiyor.
 
“Doğru İnsanı Yanlış Zamanda Bulmak, Birine Verilen En Büyük Ceza Olmalı.”

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) PDF İndirme Alanı

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.