Osmanlıca Rehberi 1 PDF İndir

Osmanlıca Rehberi 1 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Osmanlıca Rehberi 1 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Osmanlıca Rehberi 1 PDF Kitap Bilgisi

Bu Kitab: Bütünüyle, bir arşiv kitabıdır. Ecdadımızdan bize kalan paha biçilmez arşivlerimizi okumak, tanımak ve tanıtmak için hazırlanmıştır.
Bu Kitab: Evinizde, Büronuzda, Masanızın başında, Ve her istediğiniz yerde ARŞİV YAZIMIZIN yani OSMANLICA’nın; yazılışını ve okunuşunu;
– Kendi kendinize,
– Kendi harfleriyle,
– Ve en kolay şekilde. Öğrenmeniz için hazırlanmıştır.
Bu Kitab: Kitabından – kitabesine, Tarihinden – vakfiyesine, Medeniyetinden – coğrafyasına kadar. Osmanlıyı ve Osmanlı kültürünü tanımak isteyenlerin ilk kitabıdır.
– Osmanlıca: kendi dengi ve benzeri olan dünyanın diğer büyük dilleri içinde gerek alfabe ve gerekse telaffuz yönünden en kolay olanıdır.
– Kitabın hazırlık bölümünün 5-17’ci sayfalarını lutfen 10’ar defa okuyunuz, o kadar. Yani bu sayfadaki bilgileri ezberlemek zorunda değilsiniz. Sayfalar ilerledikçe zaten anlamış ve öğrenmiş olacaksınız.

Osmanlıca Rehberi 1 PDF İndirme Alanı

Osmanlıca Rehberi 1 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Osmanlıca Rehberi 1 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.