Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri PDF İndir

Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri PDF Kitap Bilgisi

Küresel rekabet ortamı, ölçeği fark etmeksizin tüm işletmeleri etkisi altına almıştır. Bu nedenle işletmeler kalite, değer yaratma ve maliyet düşürme konularında sürekli olarak faaliyetlerini gözden geçirmekte, geliştirme ve iyileştirmeler için önemli çabalar sarf etmektedirler. Sözü edilen gelişme ve iyileştirmeler sadece mamul tasarımından ibaret olmayıp işletme süreçlerinin tümünü etkisi altına almaktadır.

Özellikle ortaya çıkabilecek aksaklıkların önlenmesi için yapılan çalışmalar yani kalite maliyetleri içerisinde yer alan önleme maliyetleri, daha kaliteli mamullerin üretimini daha düşük maliyetlerle sağlamayı amaçlamaktadır. Diğer yandan, değer artışı sağlamayan faaliyetlerin veya bileşenlerin üründen veya iş süreçlerinden çıkartılması noktasında değer mühendisliği yöntemi, kalite maliyetlerinin iyileştirilmesine oldukça önemli katkı sağlamaktadır. Çünkü değer mühendisliği çalışması, özellikle tasarım aşamasında bir ürüne ait çok detaylı bir incelemeyi gerektirmektedir.
Bu kitap, birbirinin tamamlayıcısı olan değer mühendisliği ile kalite maliyetlerini bir arada inceleyerek literatüre katkı sunmayı amaçlamaktadır. İki bölümden oluşan çalışmanın ilk bölümünde kalite ve kalite maliyetleri, ikinci bölümünde ise değer mühendisliği incelenmiştir. Kitabın kalite maliyetleri ve değer mühendisliği konularında bilgi sahibi olmak isteyen araştırmacılara ve uygulayıcılara yararlı olacağı kanaatindeyiz.

Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri PDF İndirme Alanı

Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Maliyet Yönetiminde Değer Mühendisliği ve Kalite Maliyetleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Kentsel Sosyal Hizmet PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.