Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) PDF İndir

Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) PDF Kitap Bilgisi

RUHUNUZUN GERÇEĞİNİ KEŞFETMEK İÇİN GİZLİ BİR BOYUTA GİRİN
Çok satan yazar Denise Linn’in 52 adet kehanet kartı ve rehberli meditasyon ses kaydıyla doğanın ruhlarıyla tanışın ve Kutsal Orman’ın gizli âlemlerini keşfedin. 
Bu kehanet destesindeki her kart, Tibet Shambala, Avalon Sisleri ve Avustralya Rüya Zamanı efsanelerine benzer kutsal bir âlem olan Kutsal Orman’a enerjisel bir erişim sağlayan özel bir anahtardır Yıllardır, bir dönüşüm hocası olan Denise Linn binlerce insanı bu sihirli boyuta yönlendirmek için rehberli meditasyonlar kullanmıştır. Şimdi, bu kehanet sistemiyle siz de bilincinizi genişletebilir ve bu içsel manzaranın engin gizemleri ve harikaları boyunca kendi rotanızı çizebilirsiniz. 
Her biri son derece renkli ve incelikli bir sanat eseri sayılacak kartlar, kadim doğa ruhlarının ve koruyucularının tasvirleriyle süslenmiş. Fırtına Ruhu sizi kaosu kucaklamaya davet ederken Sihirli Eğrelti Otu Mağarası ise size bir sığınak sunuyor. Kartlar doğal güçlerden ve kendi içsel bilginizden yararlanarak uzun zamandır cevap aranan sorulara ışık tutuyor.
Bilincinizi genişletin ve Kutsal Orman’ın engin gizemleri ve harikaları arasında kendi rotanızı çizin. Bu kehanet destesindeki 52 kartın her biri, kutsal bir âlem olan Kutsal Orman’a enerjisel bir erişim sağlayan özel bir anahtardır. Kartlar, en derin sorularınıza uzun zamandır aradığınız yanıtlara ışık tutmak için doğal güçlere ve kendi içsel bilginize erişir.

Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) PDF İndirme Alanı

Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kutsal Orman Kehaneti (52 Kartlık Deste ve Rehber Kitap) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.