Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi PDF İndir

Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi PDF Kitap Bilgisi

Kur’an-ı Kerim akıl, can, mal, namus ve din güvenliği, sorumluluk bilinci, kalite, çalışma, inceleme-araştırma, adalet, yardımlaşma ve mümin otoriteye itaat: emrin mahiyetini tartışmak yerine fiiliyata geçirme gibi evrensel ilkeleri uygulayan herkesi taşıdığı etikete; sahip olduğu isim ve sıfata bakmadan başarıya götüren bir rehberdir. Kutlu Sahabe neslinin, onun gösterdiği yolu izleyerek müthiş bir silkiniş gerçekleştirmesi ve hâkim güçleri benzeri görülmemiş bir sürede dize getirmesi bunun ispatı sayılabilir. O halde, Kur’an her şeyden önce ilahî bir kılavuz olduğu bilinciyle okunmalıdır. Bunun için de insanlar meallerden soğutulmamalı, aksine meallerle daha sıcak bir ilişki kurmaya yönlendirilmelidir.

“Kur’an-ı Kerim’i ne kadar ‘anlaşılmaz’ gösterirsek, onu insanların gözünde o kadar büyütmüş oluruz” mantığı bırakılmalıdır. Kur’an gayet anlaşılır bir mesajdır ve sorun, anlaşılmasında değil, uygulanmasında düğümlenmektedir. Toplum; Kur’an-ı Kerim’in, salt okunarak sonuç alınan bir tılsımlı sözler ansiklopedisi ya da dua mecmuası olmayıp dünya-Ahiret rehberi olduğunu kavramalıdır.

Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi PDF İndirme Alanı

Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kur'an Kılavuzu – Mutlak Gerçeğin Sesi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  TYT-AYT Geometri Soru Bankası PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.