Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü PDF İndir

Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü PDF Kitap Bilgisi

Harem edebiyatı üzerine bir başyapıt.
Aliye Sultan, kocasının güzel cariye İkbal ile ilişkisini öğrendiğinde, intikam almak için harekete geçer. Komplolar, kin ve kan birbirini izler.
Bir gün yoksul natır Fatma Hanım’ın kapısına saraydan gelen, içinde bebek olan bir sepet bırakılır. Ve ondan sonra Aliye Sultan’ın varlığı bir gölge gibi onları takip etmeye başlar.
Osmanlı padişahlarından Sultan Abdülmecit döneminin sonu…
Hünkâr Abdülaziz’in hayatı ve reformları…

Fransız-Osmanlı ilişkileri ve Abdülaziz’in intihar süsü verilmiş ölümü…
1879 yılında İstanbul’da saray eşrafıyla yaşayan, takma adı “Leyla hanım” olan Fransız bir kadın tarafından yazılan bu roman, bize heyecanlı bir hikâye içinde kendi karamsarlığını, hayal gücüyle destekleyerek, Osmanlı kadınını oryantalist bir bakış açısıyla anlatıyor.

Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü PDF İndirme Alanı

Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Konstantinopolis'te Bir Dram & Harem ve Bir Sultan'ın Ölümü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.