Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin PDF İndir

Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin PDF Kitap Bilgisi

Kolay Tarot Kiti, Tarot kartlarını okumayı öğrenmek ve bu rehberlik alanında derinleşmek isteyenler için özel olarak hazırlandı. Bu özel kitte yetmiş sekiz karttan oluşan meşhur Yaldızlı Tarot (Gilded Tarot) destesiyle birlikte, yazar Josephine Ellershaw’un otuz yılı aşkındır devam eden Tarot yolculuğuna dayanan bilgi ve deneyimlerle hazırladığı bir kitapçık da var. Kitapçıkta, Tarot kartları ile çalışmak için başlangıç önerileri, önemli ipuçları, farklı amaçlar ve sorular için kullanılacak açılımlar ile size zaman ve içgörü kazandıracak teknikleri bulabilirsiniz.
Yaldızlı Tarot destesini kullanarak yetmiş sekiz kartın birbirine nasıl bağlandığını öğrenecek ve Tarot kartları aracılığıyla rehberlik almanın keyfini çıkaracaksınız. Klasikleşen açılımlardan Gerçeklik Haçı ve Kelt Haçı’nın yanı sıra, bu kite özel Yaşam Açılımı’nı nasıl kullanabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Ayrıca kitapçığın sonunda yan yana gelen bazı kartların verebileceği mesajlar ve yorumların listesi de var.
Kolay Tarot El Kitabı’ndan aşağıdaki konularda da rehberlik alabilirsiniz:
·         Kartların anlamları ve mesajları için hızlı bir kılavuz
·         Örnek okumalar, destenizi koruma önlemleri ve etik yönergeler
·         Tarot günlüğü tutmanın ipuçları
·         “Ya kartlar birbirine bağlı görünmüyorsa?” gibi her Tarot okuyucusunun karşılaşabileceği soruları ele alan sorun giderme önerileri

Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin PDF İndirme Alanı

Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kolay Tarot Kiti & Kartları Tam Anlamıyla Okumayı ve Yorumlamayı Öğrenin Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.