Kıymetli Taşların El Kitabı PDF İndir

Kıymetli Taşların El Kitabı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kıymetli Taşların El Kitabı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kıymetli Taşların El Kitabı PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapçığın amacı, tüccara, işçiye ve amatöre, kıymetli taşların çeşitli özelliklerine ilişkin bilgileri yoğun ve doğru bir biçimde iletmektir. Yazar, bir dizi otoriteden serbestçe yararlanmanın yanı sıra, bir amatörün kolayca yapabileceği bu tür testleri belirtmek için pratik deneyimini de kullanmıştır. Özgül ağırlık, sertlik ve ışığın sirayeti, kolayca üstesinden gelinen testlerdir ve bu üç özelliğin tam olarak anlaşılması, değeri şaibeli taşların sınıflandırılmasında yardımcı olacaktır.
Bu tür taşlar, esas olarak ticarette takı ve süs amaçlı kullanıldığı şekliyle irdelenmiştir.
Yazarın dikkati, kuyumcular arasında elmas, yakut, safir ve zümrüt dışındaki değerli taşlarla ilgili genel bilgi eksikliğine sık sık odaklanmıştır.
Doğanın insana sunduğu ve kuyumculuk zanaatına layık olan pek çok başka güzel ve ender değerli taş olduğu için yazar, kitabının kıymetli taşlara uygulanan etkileyici mineraloji çalışmalarına yeni bir ilgi uyandıracağına ve gelecekte bir gün bu incelemeyi genişletmek için cesaret bulacağına inanmaktadır.

Kıymetli Taşların El Kitabı PDF İndirme Alanı

Kıymetli Taşların El Kitabı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kıymetli Taşların El Kitabı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.