Keşke Burada Olsaydın PDF İndir

Keşke Burada Olsaydın kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Keşke Burada Olsaydın kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Keşke Burada Olsaydın PDF Kitap Bilgisi

Sekiz milyar insanla paylaştığımız bu güzel gezegende geçirdiğimiz son yıllar bize ne mi söylüyor?
Hayat siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.
Bazen her şeyin yoluna girmesi için raydan çıkması gerekir.
Yaşamana bak, aksi takdirde elinde planın kalacak, hayatın değil!
 
Diana O’Toole hayatıyla ilgili ideal yol haritasını çoktan çizdi. 
Otuzuna gelmeden evlenmiş olacak, otuz beşine kadar da anne.
New York’tan taşınıp şirin bir banliyöde yaşayacak, kariyeri için de hedefleri belli. 
İdeal eş adayıyla tanıştı bile, Finn bir cerrah ve Galapagos’a yapacakları romantik kaçamağın tek amacı var: Unutulmaz bir evlilik teklifi. 
 
Yola çıkmalarının arifesinde Finn kötü haberi verecek: 
Şehirde bir sağlık krizi var ve hastanede herkes gibi işinin başında olmak zorunda ama Diana o tatile ikisi adına çıkmalı çünkü zaten bir süre görüşemeyecekler ve geri ödemesiz seyahatin iptali yazık olur. 
 
Diana adaya vardığında kriz sanılanın, tüm dünyayı pençesine alan pandemi olduğu anlaşılıyor. Rüya tatil adada ne zaman sonlanacağı belli olmayan karantinaya dönüşüyor. 
Diana ilk kez dünyanın geri kalanından izole halde, konfor alanının dışına çıkmak zorunda. Dahası karantinada tanıştığı yabancılar ilişkilerini, seçimlerini ve kaderini sorgulamasına yol açacak. 
 
Kız Kardeşim İçin, Cam Çocuk, Küçük Muazzam Şeyler’in yazarından kriz anlarında yüzleştiğimiz gerçek benliğimize, aşka ve tercihlere dair unutulmaz bir roman. 
 
Jodi Picoult bir kez daha karanlığın içinden geçip ışığı bulma konusunda usta olduğunu kanıtlıyor. Keşke Burada Olsaydın, insan ruhunun direncini ve zaferini büyüleyici bir dille anlatıyor. 
 Taylor Jenkins Reid

Keşke Burada Olsaydın, çok katmanlı ve özgün karakterleriyle Picoult’nun neden bu kadar çok sevildiğini hepimize bir kez daha hatırlatıyor, korku karşısında cesaretimizin sınırlarını sorguluyor.
 Magic Radio Book Club

Jodi Picoult romanlarıyla hem kalbinize dokunmayı hem de zihninizi genişletmeyi bilen o nadir, milyonda bir görülen yazarlardan. Bu romanda da yine bilge, yine şaşırtıcı ve yine olağanüstü.
Emily Henry

Keşke Burada Olsaydın’da Jodi Picoult muhteşem bir şey yapıyor, sıradışı duyguları ustalıkla gün yüzüne çıkarıyor. Sabahın üçünde bitirip sonra tekrar baştan okumaya başladım!
 Caroline Leavitt
 
Goodreads Okur Ödülleri Finalisti 

Keşke Burada Olsaydın PDF İndirme Alanı

Keşke Burada Olsaydın Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Keşke Burada Olsaydın Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.