Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine PDF İndir

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine PDF Kitap Bilgisi

İNGİLTERE’DE 2019 YILININ EN İYİ 5 ASTRONOMİ VE UZAY KİTABINDAN BİRİ
 
Karanlık madde ve karanlık enerji, evrenin bilim insanlarına sorduğu en zor ve en tuhaf bilmecelerden biri. Gördüğümüz ve ölçebildiğimiz şeyler evrenin yalnızca %5’ini oluşturuyor. Geri kalan %95’in varlığını sadece etkilerinden dolayı, sadece matematiksel hesaplamalar yoluyla anlayabiliyoruz. Bilim insanları evrenin bu anlaşılamayan, kayıp, gizemli kısmına “karanlık madde” ve “karanlık enerji” adlarını veriyor.
 
Popüler bilim yazarı Brian Clegg’in bu kitabı yalnızca karanlık madde ve karanlık enerji konusuna değil, astronomi ile modern fiziğin belli başlı konularına oldukça aydınlatıcı bir ışık tutuyor. Kaçırmayın.
 
“Açık, kısa ve öz. Evrendeki en büyük soru işaretlerinden birine dair okuyabileceğiniz, giriş niteliğindeki, anlaşılması en kolay kitaplardan biri.”
BBC Sky at Night

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine PDF İndirme Alanı

Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Karanlık Madde ve Karanlık Enerji & Evrenin Gizemli %95’i Üzerine Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Mimar Sinan Dönemi Türk Mimarlığı ve Sanatı Kod: 20-F-15 PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.