Kalpteki Nokta PDF İndir

Kalpteki Nokta kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kalpteki Nokta kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kalpteki Nokta PDF Kitap Bilgisi

Bu hayattan gerçekten ne istiyoruz? Hayattan istediklerimizi alabildik mi yoksa hala bir doyuma ulaşamadık mı? Ya da ne aradığımızı biliyor muyuz? Aynı formda yaşayan canWar olarak aramızda hissettiğimiz bu ayrılığın ve nefretin nedeni nedir? Tabiatı sömürecek miyiz ya da O`nun niteliğine benzemeli miyiz? Bu veya buna benzer sorulara cevap arayan “Ben”, tiim evrenin oluşum planı içinde ne ifade ediyorum? Manevi alemleri edinmiş Kabalistler bu sorulardan yola çıkarak, bizler için binlerce yıl öncesinden kendilerine özgü bir dil ile yaratılışın özel bir düşüncesi olduğunu yazmaya başlamışlardır. Kabalistler, algıladığımız realitenin ötesinde bulunan ve kelimelerle anlatınanın mümkün olmadığı sonsuz bir sükunet, uyum ve mutluluğun mevcut olduğunu söylerler. Yüce bir Kabalist olan Baal HaSulam`ın yazılarında vurguladığı “Bana kalbinde iğne ucu kadar bir yer aç, sana tüm dünyaları bahşedeceğim” cümlesinde, bizden şu an saklı olan sonsuz mükemmel realiteyi edinebilmenin koşulu olarak kalpten bulunacağımız samimi bir talebin gerektiğini belirtmektedir. Hz. İbrahim`den bu yana grup halinde çalışılan Otantik Kabala İlmi, son yiizyılımızınbüyük Kabaiist`i Baal HaSulam`ın yorum ve yazılarıyla ilk defa tiim neslin anlayacağı bir dilde ifade. edilmiş olup manevi dünyalara yükselmek isteyenler için bir merdiven olmuştıır. Ben Baal Hasulam`ın öğrencisi ve oğlu olan hocam Rabaş`tan uzun yıllar boyunca edindiğim bu ilmi, tıpkı hocalarımın bana aktardığı gibi tüm insanlığa aktarmayı görevedindim. Kökleri çok müstesna bir ruh olan Hz. ıbrahim`e dayanan bu ~mi, tiim dünyadaki dostlarımızia beraber çalışıp, hiçbir koşul öne sürmeden, “Insan sevgisinden Yaradan sevgisine gelebilmek” adına, bu ilmi öğrenmek isteyen herkesin istüadesine sunabilmek bizim için büyük bir mutluluktıır. Türkiye`deki öğrencilerim ve dostlarımızın özenli çabalarıyla Türkçeye çevrilen bu kitaplarımm kalplerinıizde vazgeçilmez bir sıcaklığı olan sizlerle buluşuyor olması, beni mutlu eden çok özel bir durum. Sevgiyle.Bol şans!
 

Kalpteki Nokta PDF İndirme Alanı

Kalpteki Nokta Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kalpteki Nokta Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.