Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi PDF İndir

Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi PDF Kitap Bilgisi

“İyi” olanın saf iyilikten ibaret olduğunu sandığım yıllarım oldu. Kendimle buluşmayı, kendimi küçük bir tanrıya dönüştürmek zannettiğim çok uzun zamanlar geçirdim.
Sıkıntılardan tamamen uzaklaşınca mutluluğu ve huzuru bulacağımı söyleyen bir bataklığa düşmüştüm. Şeytanımla buluşmak yerine kuyruğumu koparmaya çalışıyordum. Sırf sorumluluğumu almamak için olmayacak işler peşindeydim.
İnsan olmanın bana hem yüklediği hem de hediye ettiği trajediyi asla kucaklayamıyordum.
Acılarımı, yaralarımı, eksiklerimi yok etmeye çalıştıkça kendimi yok etmeye çalışıyordum. Oysa yok etmek istediğim özgürlüğüm ve özgürlüğümün bana yükleyeceği sorumluluklarımdı. Ancak sorumluluğunu aldığım bir yaşama deneyiminin özgürlükle taçlanabileceğini kanaya kanaya ve kanata kanata hissettim.
Tamamlanmadım.
Tamamlanmayacağım.
Eksiğimin tamlık olduğunu anladım. Yürüdüğüm onca yolda zaman zaman karanlığa ve korkuya, kimi zaman da aydınlığa ihtiyacım oldu.
Rollo May, bazen aydınlatan bazen nefis bir karanlığa gömerek yoluma yoldaş olan imgelerden biridir benim için. Bu kitabı okurken de adeta kutsal diyebileceğim satırların arasında dolaştım. Görkemli bir ormanda yürürcesine ürpererek, coşarak geçtim bu kitabın içinden.
— Cem Mumcu

Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi PDF İndirme Alanı

Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kafese Konan Adam & Psikoloji ve İnsanın İkilemi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.