Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece PDF İndir

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece PDF Kitap Bilgisi

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan ‘ın Kadir Gecesi dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Kadir gecesinin ihyası ve Kadir gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece PDF İndirme Alanı

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.