İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü PDF İndir

İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü PDF Kitap Bilgisi

Dünya arzularımızın çevresinde mi dönüyor? Öyleyse, arzularımız kimlerin çevresinde dönüyor, evrenimiz kimlerin etrafında kurulu? Luke Burgis son kitabı İstemek’te Girard’ın mimetik arzu teorisini gündelik hayata ve iş hayatına uygulayarak bizi yöneten gizli güçlerin foyasını meydana çıkarıyor.
Girard’a ve Burgis’e göre, taklit yoluyla işleyen mimetik teorinin arkasındaki güç, arzularımız ve özellikle de içgüdüsel ihtiyaçlarımızdır. Başkalarının sahip olduğu veya başkalarının istediği şeyleri isteriz. 
Girişim, eğitim, klasik felsefe ve teoloji birikimlerinden yararlanan Burgis körü körüne istemeyi bilinçli istemeye dönüştürmenin, kıskançlık tuzağına düşmemenin, arzularımızı doğru şeyleri istemek ve kendimizi baştan yaratmak için kullanmanın yolunu gösteriyor bizlere. Hayatımızda dizginleri ele almak, modadan ve trendlerden bağımsızlığımızı ilan etmek, hem işimizde hem de yaşamlarımızda anlam bulmak mümkün.
Geleceği arzularımız biçimlendirecek. İstemek’te Luke Burgis bizlere daha iyi bir gelecek kurmanın yolunu gösteriyor.

İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü PDF İndirme Alanı

İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İstemek & Mimetik Arzunun Gündelik Hayattaki Gücü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Bitki Zekası PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.