İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar PDF İndir

İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar PDF Kitap Bilgisi

Yanan buzlar, buz gibi alevler… İşte hayat böyle başladı…
Kuzey’den gelen buz ile Güney’den gelen ateş, geniş uçurumlarda birleşir. Ortaya çıkan iki varlık, bir buz canavarı olan Ymir ile Audumla adındaki bir inektir. İnek yalayarak buzdan bir insan ortaya çıkarır ve bu adamın üç torunu Odin, Vili ve Ve isimli tanrılardır. Bu üç kardeş dev Ymir’i öldürüp onun vücudundan 9 dünyayı yaratırlar.
Dünyanın en etkili, en dramatik, en heyecanlı ve ilgi çekici hikâyelerinin toplandığı İskandinav Mitolojisi, İskandinavların tanrılar ve  tanrıçalar, kahramanlar ve canavarlar, savaşlar ve birlikteliklerle dolu ilginç ve fantastik dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor ve bizi dünyanın yaratılışından başlayarak Asgard’ın duvarının yapılışına, son olarak da Ragnarok’a kadar süren bir yolculuğa çıkarıyor. Odin, Thor ve Loki gibi efsanevi kahramanların üstün başarılarını masalsı bir dille aktarırken onların tutku, zalimlik ve kahramanlık dolu maceraları da Yggdrasill’in gölgesinde sanki yeniden hayat buluyor.
Görkemli ya da doğal, kahramanca ya da komik, romantik ya da berbat, korkunç ya da nazik, son derece ironik ya da son derece hareketli; burada tekrar anlatılan mitler ruhlarını ve özlerini teslim ediyor.
–The Times Literary Supplement

İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar PDF İndirme Alanı

İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İskandinav Mitolojisi & Viking, Mitlerinde Tanrılar, Kahramanlar, Canavarlar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Çikolatanın Hikayesi PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.