İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek PDF İndir

İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap Malezya, Kuala Lumpur’da “İnsan haklarını Yeniden Düşünmek” üzerine düzenlenen uluslararası bir konferansın ürünüdür.

Sadece Batı’da değil, batı dışında toplumları bile Batı’daki egemen güç odaklarının insan haklarından ne anladığını ve Batı dışındaki toplumlarda insan hakları sorunlarına nasıl yaklaşıldığına dair çok az sorgulama yapılmaktadır.

Bugün, önden gelen batı medyasının yaymış olduğu insan hakları düşüncesi, yorumları uygulamaları bir an evvel eleştirel olarak incelenmelidir.

Gerçek şu ki, egemen Batı’nın insan hakları sicilleri bir bütün olarak ele alındığı takdirde hayli ürkütücüdür. Soğuk savaş sonrası insan hakları ve demokrasi zaferlerinin vermiş olduğu sarhoşlukla genelde tarihte en büyük insan hakları ihlallerinin (tabiî ki günümüzde de) Batı dışındaki birkaç şımarık diktatör tarafından değil, bilakis Batılı egemen güç odakları tarafından işlendiği unutulmaktadır.

Bu kitap bir taraftan küresel Batı egemenliği üzerinde yoğunlaşırken değer taraftan da, aynı ciddiyetle, kendi halkının insan haklarını çiğnerken hiç içi sızlamayan Batı dışındaki dünyanın elitlerini de kapsamına almaktadır. Aynı zamanda uzun soluklu tartışma bölümlerinde, günümüzde yeniden ihya edilmiş, bütünlükçü bir insan hakları anlayışı için vazgeçilmez olan manevi ve ahlaki değerlere de yer vermeye çalışmaktadır.

İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek PDF İndirme Alanı

İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İnsan Hak (sızlık)ları & İnsan Haklarını Yeniden Düşünmek Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Motivasyon Ülkesinin 33 Kenti PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.