İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar PDF İndir

İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar PDF Kitap Bilgisi

İİK m.67’de düzenlenen icra inkar tazminatı ve kötü niyet tazminatı olarak tanımlanan bu yaptırımlar diğer maddelerde de adı geçen tazminatların özü niteliğindedir. Bu nedenle çalışmamızda öncelikle İİK m. 67’de düzenlenen tazminatlar açıklanmıştır.
Kitabın birinci ve ikinci bölümünde İİK m. 67’de yer alan icra inkar tazminatı ile kötü niyet tazminatının kanunumuza girişi ve tarihçesi, tanımı, hukuki niteliği, amacı ve şartları detaylı biçimde ele alınmıştır.
Kitabın üçüncü bölümünde İİK m. 67 dışında düzenlenen diğer tazminatlar tek tek ele alınarak şartları ve meydana çıkış unsurları üzerinde durulmuştur. Bu maddelerde yer alan tazminatların icra inkar tazminatı ya da kötü niyet tazminatı olup olmadığı, hangi statüde değerlendirilmesi gerektiği irdelenmiştir.

İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar PDF İndirme Alanı

İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İcra Ve İflas Hukukunda Tazminatlar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.