İçimize Açılan Kapılar PDF İndir

İçimize Açılan Kapılar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. İçimize Açılan Kapılar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

İçimize Açılan Kapılar PDF Kitap Bilgisi

“İçimize Açılan Kapılar” vaktiyle şehirlerde birikmiş ama bugün sırra kadem basmış güzellikleri iliklerimize kadar hissedeceğimiz bir yolcuğa çıkarıyor bizi. Kendimizi, köklerimizi bulma yolculuğu, belki de köklere indikçe yükseleceğimiz bir mana arayışı bu.
Kitaptaki şu çarpıcı cümlelere kulak verelim:
“Şehirler insanın zamanla, mekânla, insanla ve Allah’la kurduğu ilişkilerin sergilendiği birer devasa sahne. İnsanın dünyasındaki bütün olumlu ve olumsuz yanları yansıtan, bizi bize anlatan, ona bakarken aslında kendimizi seyrettiğimiz büyük birer ayna.”
Mimari, insan kalp ve ruhunun kendi suretini tabiata nakşetmesidir. Victor Hugo’ya göre geçmişimiz kitaplarda değil, ”bu mermer sayfalarda” yatmaktadır. Onun için geçmişi bu mermer sayfalardan okumalı, mimarlığın yazdığı sayfaları hiç durmadan seyretmeli, yapraklarını tekrar tekrar devirmelidir.
“Şehirlerin hafızaları bütün sırlarını ele vermeye hazır, duymak isteyenlere. Yeter ki bu sırlı yolculuğa çıkmayı göze alalım!”
“İçimize Açılan Kapılar” yalnız Mardin, İstanbul, Bursa, Urfa, Konya, Semerkand, Kilis gibi şehirlerimizi tarih ışığında anlatmakla kalmıyor, onları kişisel tarihinin

İçimize Açılan Kapılar PDF İndirme Alanı

İçimize Açılan Kapılar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
İçimize Açılan Kapılar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Eyse PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.