Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) PDF İndir

Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) PDF Kitap Bilgisi

Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber’i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke’yi Medine’yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Peygamber’in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha öte bir içeriğe sahiptir. Nitekim Allah, Ahzap suresi 21. ayette inananlar için Elçisi’ni ”en güzel örnek” olarak gösterirken ilk muhatapları bu ilahî tavsiyenin âdeta sağlaması olmuşlar; onun (sas) rehberliğinde “insanlar için çıkartılmış iyiliği emreden kötülüğü yasaklayan en hayırlı topluluk” haline gelmişlerdir. 
“Peygamberimiz’in İzinde 40 Sahabi” Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan uzak, sade, ilk kaynaklara dayalı, sahih bilgiler üzerine kurulmuş kitaplarla tanıtmaktır. Bunun için de kitapların hacimleri ve içerikleri sınırlı tutulmuş, anlaşılır bir dil kullanmaya ayrıca özen gösterilmiştir.

Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) PDF İndirme Alanı

Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hz. Fatıma (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 15) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Danişmend Gazi Destanı PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.