Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF İndir

Hissettiğin Her Şeye İnanma kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hissettiğin Her Şeye İnanma kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF Kitap Bilgisi

Psikoloji biliminin duygu ve düşüncelerle ilgili geldiği son noktayı merak ediyor musun? Bu kitaptaki bilgilendirici her bölümde uygulayabileceğin birçok alıştırma var ve hepsi de nokta atışı!
Zor zamanlardan geçerken kendimizle kalmamız gerektiğinde şunu fark ettik: Hayat her zaman planladığımız gibi gitmeyebilir. Bazen çok uzak görünen bir olasılık gerçekleşebilir ve hayatımız alt üst olabilir. Ancak, acıyı yok etmek için yaptıklarımız acının ızdıraba dönmesine yol açabilir. Belki de insan olmanın temel koşullarından biri acı ve ızdıraba tabi olmaktır. Bu kulağa garip mi geliyor? Okumaya devam et. En sevdiğin filmlerde sadece kahkaha ve keyifli anlar mı var? Peki senin hayatın bir film olsaydı sadece keyifli anları mı oynatırdın? Cevabın hayırsa, hayal kırıklığı, utanç, öfke, yalnızlık, üzüntü gibi olumsuz gördüğümüz duyguların aslında bize ne söylemek istediğini öğrenmeye hazırsın demektir. Bu duygulardan kurtulmaya çalışmak yerine onları kabullenmeye ve onaylamaya ne dersin? Belki de hayatın hem keyif hem acıyla dolu olduğunu seziyor ancak bu zıtlıkları nasıl kucaklayabileceğini tam olarak bilemiyor olabilirsin!
O halde bu kitapta duygularla ilgili ufkunu genişletecek bilgileri öğrenmenin yanı sıra duygular hakkında düşünme şeklini geliştirmek için birçok alıştırmayı yaparak duygularınla baş etmeye çalışmak yerine kendi duygusal stilini keşfedebilirsin. Duygusal ve düşünsel dünyanın zengin katmanlarına bir rehber eşliğinde dokunabilmen için geliştirilen bu alıştırmalar, kendin için yapacağın bu yolculukta sana yol gösterecek! Bu yolculuk sonunda dalgalarla boğuşmak yerine onların içinden geçmeyi öğreneceksin.
Zihnini ve kalbini 21. yüzyıla göre güncellemek isteyenler için harika bir kendine yardım kitabı!

Göz at  Levent- Türkiyeyi Geziyorum Seti (5 Kitap) PDF İndir

Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF İndirme Alanı

Hissettiğin Her Şeye İnanma Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hissettiğin Her Şeye İnanma Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.