Hayatınız Niye Öyle? PDF İndir

Hayatınız Niye Öyle? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hayatınız Niye Öyle? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hayatınız Niye Öyle? PDF Kitap Bilgisi

Kader dediğimiz nedir? Tüm algınız değişecek! Atalarınızla ve ebeveynlerinizle nasıl kilitlendiğinizi, nasıl olumsuz bağlandığınızı keşfetmek; sizin önünüzü ve yolunuzu açacak en derin gelişim rehberiniz olacak. İçindeki örneklerle kendi hayatınızdan parçalar, duygular görecek ve hissedeceksiniz. Çözüm yolları ise yine kitapta olacak. Alıştırmaları yapmak sizi tüm olumsuz bağlanmalarınızdan, size ait olmayan yüklerden ve duygulardan hatta kaderlerden özgürleştirecek. Okudukça kendinizle ilgili bağlantılar kuracaksınız.
 
Okuduklarınızdan kendi atalarınızı, kendi ebeveynlerinizi ve yaşanmışlıklarını çözeceksiniz. Biriyle sorun yaşadığımızda ya da onu yargıladığımızda, davranışına anlam veremediğimizde aslında onu ve atalarını ve o ataların yaşanmışlıklarını da eleştirmiş oluruz. Bizi üzen, kızdıran, kıran ya da şaşırtan bu durumun, kişinin belki de atalardan gelen enerjiler sonucu böyle oluştuğunu hatırlamamız gerekir. O kişinin de ait olduğu bir sistemin ve bu sistemin de bir etkisi olduğunu ve herkesin de böyle bir etki altında olduğunu hatırlamak her zaman için önemlidir. Çünkü bu aktarılan duygular ve korkular; o kişiyi bu şekilde davranmaya, bizi de o durumu yaşamaya itmiş olabilir. Kişinin hikâyesini, bu hikâyenin yaşanmışlıklarını, anlamını bilirsek o kişiyi yargılamamız, kızmamız veya suçlamamız da bitecektir.

Hayatınız Niye Öyle? PDF İndirme Alanı

Hayatınız Niye Öyle? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hayatınız Niye Öyle? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Alevlerin Lordu PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.