Hac ve Kadın PDF İndir

Hac ve Kadın kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hac ve Kadın kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hac ve Kadın PDF Kitap Bilgisi

Hac sanki geçmişten geleceğe uzanan bir ibret ve hikmet köprüsüdür. Hacca giden Müslümanlar bir taraftan Hz. İbrahim’in ve ailesinin başından geçenleri yâd ederken, Peygamberimizin adımladığı yollardan yürüyüp onun sünnetini ihya ederken, diğer yandan da geleceğe dair umutlar ve yeni kararlar ile memleketlerine dönerler. Bir kadın için hacda olmak, Hz. Hacer’in hatırasıyla buluşmaktır. Safa ve Merve Tepesi arasında Hacer validemizin su arayışında gösterdiği gayret, hacı adayı kadınların dizlerine derman olur. Asırlar önce burada yavrusu İsmail için çırpınan, yalnız ama azimli bir kadının tevekkül ve samimiyeti bütün kadınları kuşatır. Bu iman ve teslimiyetle açılan zemzem misali hayır kapıları için bütün kadınlar duaya durur…

Hac ve Kadın PDF İndirme Alanı

Hac ve Kadın Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hac ve Kadın Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.