Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız PDF İndir

Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapta takip edilen metod ve üslup, yedi yıl önce yayımladığımız “Gündemdeki Tartışmalı Dinî Konular” isimli kitapla aynı özellikleri taşımaktadır. Bu nedenle bu çalışmamıza “Gündemdeki Tartışmalı Dinî Konular II” ismini koymayı uygun gördük.
   
Çalışmamızda, Orta ve Yüksek Öğretimde dinî tahsil yapan genç kardeşlerimizin, ticaret hayatımızla ilgili tartışmalı dinî konular hakkında, gerek klasik dönemde yaşamış olan, gerekse çağımızda yaşayan İslam âlimlerinin görüşlerini derli toplu bir şekilde görmelerini hedefledik.
   
Kitabımızın Birinci Bölümünde, alışverişle ilgili olarak dinî hükmü tartışılan konular ele alınmıştır. İkinci Bölüm detaylı bir şekilde faiz konusuna ayrılmıştır. Üçüncü Bölümde kredi kartlarının işleyişi, bu kartlarla yapılan işlemlerin dinî hükmüne yer verilmiştir. Dördüncü Bölümde sigortacılık konusu ele alınmış, Beşinci Bölümde ise faizsiz finans kurumlarının/katılım bankalarının çalışma sistemi hakkında bilgiler verilmiştir.
 

Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız PDF İndirme Alanı

Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Gündemdeki Tartışmalı Dini Konular 2 & Ticaret Hayatımız Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.