Gözün İsyanı Gezi PDF İndir

Gözün İsyanı Gezi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Gözün İsyanı Gezi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Gözün İsyanı Gezi PDF Kitap Bilgisi

Geçtiğimiz Mayıs ayının sonundan itibaren Türkiye’nin en önemli gündemi olan Gezi olayları ve direnişi, Sinan Çakmak’ın fotoğraflarıyla tarihe unutulmaz bir kitap ve belge olarak geçiyor: Gözün İsyanı GEZİ!

Atlas, GEO, Der Spiegel gibi yurt içi ve yurt dışı dergi ve gazetelerde fotoğrafları yayınlanan Sinan Çakmak; “geriye dönüp milim milim okunması gereken” Gezi olaylarını gün gün fotoğrafladı. Barışçı direnişi ilk gününden itibaren belgeleyen eserde, “2013 yazında Gezi Parkı ve İstanbul’da neler yaşandı?” sorusu, usta fotoğrafçının gözünden cevaplanıyor.

Gözün İsyanı Gezi’de dikkat çeken, Gezi olaylarının kayıplarıyla ve önemli başlıklarıyla birlikte gün gün sunulan kronolojik öyküsü ise Gökhan Tan tarafından hazırlandı.

Yazar Şebnem İşigüzel, köşe yazarı Ümit Alan, şair Ahmet Güntan ve editör/gazeteci Gökhan Tan, bizzat kaleme aldıkları yazılarıyla kitapta yerlerini alırken, eserde paylaşılan fotoğrafların tarihleri ve çekildikleri yerlerin bilgileri ise kitabın en arkasında tek tek belirtiliyor.

Türkiye’nin siyasi ve toplumsal geçmişinde görülmemiş, belki de bir daha yaşanmayacak Gezi direnişine dair tarihi bir belge niteliği taşıyan, birbirinden çarpıcı fotoğraflarıyla kaçırılmaması gereken bir çalışma.

Gözün İsyanı Gezi PDF İndirme Alanı

Gözün İsyanı Gezi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Gözün İsyanı Gezi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  8.Sınıf 3 Boyut T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.