Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler PDF İndir

Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler PDF Kitap Bilgisi

Matematik, uzaydan Dünya’ya fotoğraf göndermemizi nasıl mümkün kılıyor? Çan eğrisinin kaynağı ne? Neden sadece 23 kişiyle iki kişinin aynı günde doğma şansı 50:50’dir. Keith Ball, Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler adlı bu kitabında çoğunlukla saf matematiğin bu ve benzeri sorulara nasıl cevaplar verdiğini okurlarıyla paylaşıyor. Kitapta olasılık teorisinden sayı teorisine, geometriden matematiğin en eğlenceli alanlarına kadar çok çeşitli konular ve kavramlar, akıcı bir üslupla okura sunuluyor. Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler, temel matematik bilgisi olan herkesin yararlanabileceği, öğrenci, öğretmen ve matematik seven okurlar için kaleme alınmış bir hazine niteliğinde.

Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler PDF İndirme Alanı

Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Garip Eğriler, Tavşanları Saymak ve Diğer Matematiksel Keşifler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.