Finansçılar İçin Excel PDF İndir

Finansçılar İçin Excel kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Finansçılar İçin Excel kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Finansçılar İçin Excel PDF Kitap Bilgisi

Finans sektöründe çalışıyorsanız, çalışacaksınız ya da bu sektördeki Excel çalışmalarının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, doğru kitapla buluştunuz.

Birçok sektörden gelen deneyimimin yanı sıra, finans sektöründe de edindiklerim sonucunda Excel’de herkesin temel bilmesi gereken özellik, formül ve fonksiyonları sizler için bu kitapta özetledim. İster Excel ile ilgili temel bilgileri öğrenmek, ister daha ileri Microsoft Excel becerileri geliştirmek istiyor olun bu kitap iyi bir başlangıç olacaktır. Birkaç günlük kurslarda öğrenmenin mümkün olacağı ve iş hayatınızda işinizi kolaylaştıracak ipuçları ve en önemli becerileri bu kitapla edilebilirsiniz.

• Sık kullanılan formüller, çalışmalar ve uygulamaları
Finans sektöründe çalışmalarınızda ve raporlarınızda sıklıkla kullanacağınız veya kullandığınız formüller hakkında çalışmalar ve uygulamalar. (İç verim oranı hesaplanması (IRR), Kredi Ödeme Planı Oluşturma, ETopla ile kritere göre toplam hesaplanması ve niceleri…)

• Sık kullanılan özellikler ve uygulamaları
Kitabın bu ikinci bölümünde, sizlerin işlerinizi kolaylaştırabilecek ipuçları ve çalışmalarınızı nasıl görselliklerle süsleyebileceğinize dair ipuçlarını sizler için derledim.

Finansçılar İçin Excel PDF İndirme Alanı

Finansçılar İçin Excel Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Finansçılar İçin Excel Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Popüler Diyetlerin Toplu Mezarlığı PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.