Evrensel Kadın Hakları PDF İndir

Evrensel Kadın Hakları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Evrensel Kadın Hakları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Evrensel Kadın Hakları PDF Kitap Bilgisi

Kuranî düşüncede kadın, erkek gibi tekâmülü seçen ve yükselen bir varlıktır. Marifet ve ameliyle miraca yükselmektedir. İnsan türünün ulaşabileceği en ulvi dereceye ulaşabilir. Bu konuda hiçbir şüphe yoktur. Kur’an-ı Kerim’in ayetleri de bu hususa açık bir şekilde değinmiştir. Kur’an-ı Kerim insanların ulaşabileceği kemal ve en yüce değerlerinden bahsettiği zaman, kadınları da erkeklerle yan yana ve bir seviyede açıklamıştır.
Şüphesiz Müslüman erkeklerle Müslüman kadınlar, mümin erkeklerle mümin kadınlar, itaatkâr erkeklerle itaatkâr kadınlar, doğru erkeklerle doğru kadınlar, sabreden erkeklerle sabreden kadınlar, Allah’a derinden saygı duyan erkekler, Allah’a derinden saygı duyan kadınlar, sadaka veren erkeklerle sadaka veren kadınlar, oruç tutan erkeklerle oruç tutan kadınlar, namuslarını koruyan erkeklerle namuslarını koruyan kadınlar, Allah’ı çokça anan erkeklerle çokça anan kadınlar var ya, işte onlar için Allah bağışlanma ve büyük bir mükâfat hazırlamıştır.(Ahzab,35)

Evrensel Kadın Hakları PDF İndirme Alanı

Evrensel Kadın Hakları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Evrensel Kadın Hakları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.