Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları PDF İndir

Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları PDF Kitap Bilgisi

ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARININ BİLİMSEL TEDAVİSİ…
Biyolojik, psikolojik ve sosyal faktörlerin ürünü olan cinsellik yaşamın her yönüyle iç içe geçtiği için cinsel sorunlar tüm yaşamı etkiler. Bu yüzden de cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde, soruna neden olan tüm faktörleri entegratif bir bakış açısıyla ele alan ve bilimsel veriler ışığında çözüm geliştiren bir yaklaşıma ihtiyaç vardır. “MetaSeks Cinsel Terapi”  yenilikçi bir model olarak bu ihtiyaca son derece etkili ve güvenilir bir şekilde cevap verecek, danışanlarının cinsel işlevlerini ve yaşam kalitelerini iyileştirme çabalarında terapistlerin yol göstericisi olacaktır. 
Psikoterapist & Yazar & Eğitmen Dr. Cem KEÇE
wwwcemkececomtr
 
ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARININ TEDAVİSİNDE YETKİN BİR REHBER…
“Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları”, erkek cinselliğine, eril enerji olan animusa ve erkek cinsel işlev bozukluklarına kadim doğu öğretilerinden bize miras kalan fiziksel beden, eterik beden, ruhsal beden, duygusal beden ve zihinsel beden olmak üzere beş beden teorisi ile yaklaşıyor ve kapsamlı bir cinsel terapi yol haritası sunuyor. Bu muhteşem kitap, IICPI Türkiye Eşbaşkanı Psikoterapist Cem Keçe’nin, cinsel terapiye entegratif bir bakış açısı getirerek geliştirdiği cinsel sağlık alanına çok önemli bir katkı olan “MetaSeks Cinsel Terapi” ile erkek cinselliği ve her yaştan erkeğin hayatlarının bir döneminde karşılaşabilecekleri cinsel işlev bozukluklarının tanı, değerlendirme ve tedavisini adım adım talimatlarla anlatıyor. Cinsel terapi eğitimlerimizde ders kitabı olarak temel aldığımız bu değerli eser, cinsel sağlık profesyonelleri için pratik ve yetkin bir rehber olacaktır.
Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI)
wwwiicpiorg
 
ERKEK CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARI İÇİN KAPSAMLI BİR TEDAVİ PLANI…
Bu kitap, cinsel sorunları ve yol açtıkları ilişki sorunları için destek almak isteyen erkeklerin sorunları ve çözümleri hakkında farkındalık ve anlayış kazanmalarına yardımcı olacak cinsel terapistlere, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine erkek cinselliği, cinsel işlev bozuklukları ve tedavileri konusunda yararlanabilecekleri bir kaynak olarak hazırlanmıştır. Erkek cinsel işlev bozukluklarının “MetaSeks Cinsel Terapi” ile adım adım anlatıldığı kapsamlı bir tedavi planı sunan bir uygulama kılavuzu olarak cinsel terapistlerin danışanlarına rehberlik etmelerine yardımcı olacaktır.
Cinsel Sağlık Dernekleri Federasyonu (CİSEF)
wwwciseforgtr

Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları PDF İndirme Alanı

Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Erkek Cinselliği ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.