Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler PDF İndir

Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır.Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler PDF Kitap Bilgisi

Çocukluğumdaki üç bilge Mehmet’ten yola çıkarak hayali bir Emekli Mehmet Efendi oluşturdum. Artık ne zaman bunalsam gidip onunla sohbet ediyor, rahatlıyordum. Emekli Mehmet Efendi bazen Sokrates, bazen Mevlâna, bazen Nasrettin Hoca oluyor, beni güldürüyor, düşündürüyor ve çözüm üretiyordu.
 
Kitabın ilk bölümünde Emekli Mehmet Efendi bizi nükteleriyle güldürüyor, sonraki bölümde Emekli Mehmet Efendiyle sohbet ediyorum. Sohbetiyle bizi aydınlatıyor. Yine Emekli Mehmet Efendi bir ders verirken, yanında mutlaka bir hikâye anlatıyor, fıkra anlatıyor geçmişteki anonim sözlü kültürünü bize aktarıyor. En sonunda yeni adıyla aforizma dediğimiz nükteli hikmetli sözleriyle bize ışık tutuyor.
 
Bu kitabı okursanız, onunla sohbet etmiş gibi olursunuz. Beyin kıvrımları arasında ondan bir söz, bir fıkra dolaşırken hayata gülümseyen bir yüzle bakacaksınız.

Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler PDF İndirme Alanı

Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Emekli Mehmet Efendi’den Bilgelikler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Anadolu Selçukluları PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.