Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı PDF İndir

Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı PDF Kitap Bilgisi

Küçük Dinozor Eksi bir evcil hayvan edinmek ister. Minicik bir kuş ya da ufak tefek bir brontozor olabilir. Hatta onu mini minnacık bir ilkel balık bile mutlu edebilir. Ama ailesi onun bir evcil hayvanın bakımını üstlenebileceğinden emin değildir. Eksi Üç, bu konuda kendini kanıtlamaya ve onları ikna etmeye karar verir. Hemen bir ilan hazırlar ve her yere asar. “Evcil hayvanlarınıza bakılır!”
Eksi Üç, ertesi gün kapısında kuyruk olan hayvan sahiplerini memnun edecek mi dersin?
Eninde sonunda Eksi Üç bir evcil hayvan edinir. Adı da Lusi! Daha ilk karşılaşmalarında dünya üzerindeki en yakın iki arkadaş olurlar.
Sen de Eksi Üç’ün yakın arkadaşlarından biri olmaya hazır mısın?

Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı PDF İndirme Alanı

Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Eksi Üç – Evcil Hayvan İstiyor & İlk Okuma Kitabı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.