Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları PDF İndir

Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları PDF Kitap Bilgisi

Elinizdeki bu kitap yükseköğretimin birçok alanında kullanılmaya uygun olarak hazırlanmıştır. Veri madenciliğinin istifade edileceği eğitim alanlarının birinde kullanılabileceği gibi; mühendislik, sağlık, sosyal gibi alanlarda da bu kitaptan konforlu bir şekilde istifade edilebilecektir. Araştırmalarda en çok ihtiyaç duyulan veri madenciliği yöntemleri dikkate alınarak bu kitap yapılandırıldı. Bununla birlikte, kitapta ele alınan veri madenciliği yöntemleri sadece teorik boyutu ile ele alınmamış, araştırmacılara örneklik teşkil etmesi açısından gerçekçi veya hipotetik veri kümeleri üzerinde uygulaması da yapılmış olup analiz çıktıları özenle yorumlanmıştır.

Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları PDF İndirme Alanı

Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Eğitimde Veri Madenciliği ve Bilgisayar Uygulamaları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.